Wizaż.pl

Źródło najlepszych recenzji kosmetyków, źródło informacji wszelakiej. Miejscami pełne inspiracji, pomocy, dobrego słowa, porady. Miejsce, gdzie również poznaje się dziwne kobiety, radośnie tryskające jadem, obnoszące się swoim tupetem, traktujące z góry, dla których ich racja jest 'najmojsza', najważniejsza, najlepsza. Nigdy nie przepadałam za osobami będącymi w centrum uwagi, błyszczącymi w smudze swojej złośliwości, ciętego języka. Perspektywa paru grubych lat na tym portalu, bo brawie już 9., nauczyła mnie omijać takie wspaniałe okazy. To smutne być takim ograniczonym człowiekiem jak takie właśnie 'egzemplarze'. A może to kwestia dojrzałości? Dostrzeżenia pewnych rzeczy w życiu, rzeczy, słów, emocji, które do nas wracają? Dlatego życzę jak najlepiej takim osobom, a najlepiej niech się w porę obudzą. I nie jest to mit dot. osób poznanych wirtualnie, zapewniam. Omijam szerokim łukiem. Dziękuję :)


What goes around comes around.

6 komentarzy:

 1. Ja przestałam tam wchodzić bo mnie krew jasna zalewa jakie pourażane znawczynie tam wchodzą...

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam znam to ;) Unikam pewnych obszarów wizażu już :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najczęściej te osoby mają ukryte kompleksy. Podświadomie próbują siebie wykreować na mocne i silne osobowości a w głębi są kruche.


  pozdrawiam i życzę uśmiech:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z Tobą :) Nie mam ochoty przebywać z takimi zgryźliwymi osobami, trzeba nauczyć się radzić z kompleksami, a nie wyżywać się na innych. To strasznie odpychające jest :/
  Pozdrawiam :]

  OdpowiedzUsuń
 5. dlatego ja się nie pienię na takie osoby, tylko unikam :)

  OdpowiedzUsuń